T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
RİZE / GÜNEYSU - AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Duyurular

Eyl

Pansiyonda kalmak için istenen belgeler:

1-Ek 1 belgesi

2-Pansiyonda kalmak istediğine dair dilekçe

3-Pansiyonda kalmasına bir engelin bulunmadığına dair doktor raporu

4-Eğer devlet bursu varsa bunun parasız yatılılığa çevrileceğine dair dilekçe.

Gerekli belgelere bağlantıdan ulaşabilirsiniz   

May

     Öğrencilerimize tüketim kültürü, israf ve sağlıklı yaşam, zamanı etkin kullanma vb konularda bilinçlenmeleri ve duyarlılıklarının artması için broşürler dağıtılıp gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

Nis

Güneysu Kaptan Ahmet Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu olarak “Örgün Eğitimle Birlikte Hafız Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Destekleme Projesi” kapsamında 2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı 5. Sınıflar İçin Öğrenci Seçme Sınavı içeriği ve takvimi yayınlanmıştır.

13 Mayıs 2018 Pazar günü saat 10:00 da okulumuzda yapılacak sınava 4. Sınıf okuyan tüm erkek öğrenciler müracaat edebilirler. Müracaatlar sınav gününe kadar alınmaya devam edecektir.

Proje ayrıntılarına, sınav takvimine, müracaat dilekçe örneğine, önceki yıllarda çıkmış sorulara ve cevap anahtarlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ara

         Velilerimize gönderilen davetiyeler sonucunda velilerin almak istediği öncelikli seminer konuları, frekans analiziyle belirlenmiş olup aşağıda sıralanmıştır;

1. Ergenlik Dönemi ve Özellikleri; Ergenlikte Davranış Bozuklukları ve Çözüm Yolları

2. Çocuk Eğitimde Ailenin Önemi

3. Çocukluk ve Gençlik Döneminde Din Eğitimi

4. Televizyon, Cep Telfonu, İnternet ve Sosyal Medya (Fırsatlar ve Tehditler)

5. Öğretmen-Öğrenci-Veli İletişimi

6. Çocujlarda Ahlakî Gelişim

 

           Velilerin istekleri doğrultusunda seminer konuları yukarıdaki gibi belirlenmiş olıp seminer konuşmacıları ve tarihlerinin belirlenerek seninerlerin 2018 Nisan ayı içerisinde organşze edilmesine karar verilmiştir. 

Kas

     2018 yılında öğretmenlerimizin açılmasını istedikleri hizmetiçi eğitim faaliyetlerine ilişkin Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün duyurusu aşağıdadır.

Ekm

       UNESCO tarafından dünya çapında geçerliliği bulunan ´Yaşayan İnsan Hazineleri´ bünyesinde yer alan; atma türkü alanında ün salmış Osman EFENDİOĞLU, okulumuzun öğretmenleri ve öğrencileri tarafından köyünde ziyaret edilmiştir. Osman EFENDİOĞLU kendisini ziyarete gelen ekibe atma türkü geleneği hakkında bilgiler aktarmıştır. Öğrencilerimizle söyleşide bulunan kültür mirasımız, ilerleyen zaman dilimlerinde okulumuzda ağırlanacaktır. Bu vesile ile atma türkü geleneğini tüm öğrencilerimize ve katılımcılarımıza ulaştırmış olmanın kıvancını yaşamış olacağız. 

Ekm

      Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Güneysu İlim Öğrenenlere Yardım Vakfı tarafından organize edilen ve üç gün boyunca süren sempozyum etkinliklerine birçok akademisyen ile sanat erbabı katılmıştır. Güneysu´nun tarihten günümüze birçok açıdan bilimsel incelemesinin yapıldığı bu sempozyum etkinliği ilgili olan kişileri kendisine çekmiştir. İlerleyen zaman dilimlerinde bu tür etkinliklerin devamı düşünülmektedir. 

May

2016 - 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI, KAPTAN AHMET ERDOĞAN İHO, 5. SINIF MAHALLİ SINAV VE KARNE DEĞERLENDİRME NETİCESİ AÇIKLANMIŞ OLUP AŞAĞIDA BULUNAN BAĞLANTIDAN SIRALI LİSTEYE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Mrt

Şbt

Dosyayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Ağu

Tem

Tem

Haz

Öğretmen sorunları ve çözüm önerileri konusunda aşağıdaki link´te hazırlanan elektronik form ile  bilgi girişi yaparak sorun ve önerilerinizi iletebilirsiniz. 

May

Değişen ders programımızın yeni haline aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.